Hech bir narsa sportchalik mamlakatni dunyoga tez mashhur qila olmaydi. Islom Karimov


Futbol bo‘yicha mintaqaviy saralash o‘yinlari natijalari

2015.04.20 | Futbol

"Umid nihollari 2015" musobaqalarining futbol sport turi bo‘yicha mintaqaviy saralash o‘yinlari

NATIJALARI
 
FUTBOL (o‘smirlar)
 
O‘tish joyi:  Siradryo viloyati, Guliston shahri,
Guliston Markaziy stadioni
 
14.04.2015
o‘yinlar
vaqti
guruh
jamoalar
natija
1-o‘yin
9.00
В
Toshkent v. – Farg‘ona
2-8
2-o‘yin
9.00
D
Sirdaryo – Navoiy
0-0
3-o‘yin
11.00
B
Toshkent sh. – Andijon
5-0
4-o‘yin
11.00
C
QQR - Namangan
2-1
5-o‘yin
13.00
A
Samarqand – Jizzax
3-0
6-o‘yin
13.00
C
Surxondaryo - Qashqadaryo
0-2
 
 
15.04.2015
o‘yinlar
vaqti
guruh
jamoalar
natija
1-o‘yin
7.00
А
Jizzax - Бухоро
1-3
2-o‘yin
9.00
B
Farg‘ona - Andijon
4-1
3-o‘yin
11.00
В
Toshkent v. – Toshkent sh.
0-3
4-o‘yin
13.00
C
Qashqadaryo - Хоразм
3-0
5-o‘yin
15.00
D
Sirdaryo – QQR
2-1
6-o‘yin
17.00
D
Navoiy – Namangan
0-1
 
 
16.04.2015
o‘yinlar
vaqti
guruh
jamoalar
natija
1-o‘yin
7.00
А
Samarqand - Бухоро
2-0
2-o‘yin
9.00
D
Sirdaryo – Namangan
4-1
3-o‘yin
11.00
D
QQR – Navoiy
2-1
4-o‘yin
13.00
B
Toshkent sh. - Farg‘ona
5-2
5-o‘yin
15-00
C
Surxondaryo - Хоразм
1-2
6-o‘yin
17.00
B
Toshkent v. - Andijon
1-0
 
  
17.04.2015 (1/4)
o‘yinlar
vaqti
jamoalar
natija
1-o‘yin
7.00
Samarqand - Хоразм
0-0 (2-4)
2-o‘yin
9.00
Toshkent sh. - QQR
0-0 (4-2)
3-o‘rin
11.00
Qashqadaryo - Бухоро
0-0 (5-4)
4-o‘rin
13.00
Sirdaryo - Farg‘ona
1-3
 
 
(9-11 o‘rinlar uchun)
o‘yinlar
vaqti
jamoalar
natija
5-o‘yin
15.00
Jizzax. – Surxondaryo
1-0
6-o‘yin
17.00
Toshkent v. - Namangan
2-2 (5-4)
 
 
(13-14 o‘rinlar uchun)
o‘yinlar
vaqti
jamoalar
natija
7-o‘yin
19.00
Andijon - Navoiy
3-1
 
 
18.04.2015 (5-8 o‘rinlar)
o‘yinlar
vaqti
jamoalar
natija
1-o‘yin
7.00
Samarqand - QQR
0-0 (2-4)
2-o‘yin
9.00
Sirdaryo - Бухоро
2-0
 
  
Yakuniy natijaлар
А-guruhi
Jamoa nomi
1
2
3
yu
m
t-n
ochko
o‘rin
1
Samarqand
 
3-0
2-0
2
0
5-0
6
1
2
Jizzax
0-3
 
1-3
0
2
1-6
0
3
3
Бухоро
0-2
3-1
 
1
1
3-3
3
2
 
 
B-гуруҳи
Jamoa nomi
1
2
3
4
yu
m
т-н
ochko
o‘rin
1
Toshkent v.
 
2-8
0-3
1-0
1
2
3-11
3
3
2
Farg‘ona
8-2
 
2-5
4-1
2
1
14-8
6
2
3
Toshkent sh.
3-0
5-2
 
5-0
3
0
13-2
9
1
4
Andijon
0-1
1-4
0-5
 
0
3
1-10
0
4
 
 
C-гуруҳи
Jamoa nomi
1
2
3
yu
m
t-n
ochko
o‘rin
1
Surxondaryo
 
0-2
1-2
0
2
1-4
0
3
2
Qashqadaryo
2-0
 
3-0
2
0
5-0
6
1
3
Хоразм
2-1
0-3
 
1
1
2-4
3
2
 
 
D-гуруҳи
Jamoa nomi
1
2
3
4
yu
m
t-n
ochko
o‘rin
1
Sirdaryo
 
0-0
2-1
4-1
2
0
6-2
7
1
2
Navoiy
0-0
 
1-2
0-1
0
2
1-3
1
4
3
QQR
1-2
2-1
 
2-1
2
1
5-4
6
2
4
Namangan
1-4
1-0
1-2
 
1
2
3-6
3
3
 
 
Yakuniy umumjamoa bo‘yicha natijaлари: 
O‘rinлар
Jamoalar номи
Final(1/2)
1-4-o‘rin
Хоразм, Toshkent sh., Qashqadaryo, Farg‘ona
5-o‘rin
QQR , Sirdaryo
7-o‘rin
Бухоро, Samarqand
9-o‘rin
Jizzax. Toshkent v.
11-o‘rin
Surxondaryo - Namangan
13-o‘rin
Andijon
14-o‘rin
Navoiy

O'zbekiston Respublikasi Xalq ta'limi vazirligi

Materiallardan to'liq yoki qisman foydalanilganda, umidnihollari.uz manbasi ko`rsatilishi shart.

Sayt sinov tariqasida ishga tushirildi.

Sayt yaratuvchisi MUDRM.